OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO / 05.06.2022 A.D. /

1. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, codziennie o godzinie 18.00 nabożeństwo czerwcowe.

2. Poniedziałek, uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Archidiecezji, drugi dzień Zielonych Świąt. Msze Święte o godzinie 7.00;10.00;18.30. Jest to również pierwszy poniedziałek, szczególna modlitwa za dzieci nienarodzone w wyniku aborcji, poronienia, urodzone martwe, utracone bez chrztu świętego, ich rodziców i rodziny na nabożeństwie czerwcowych o godzinie 18.00.

3. Pierwszy Wtorek miesiąca, o godzinie 18.30, Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych. Kartki na wypominki na stoliku z prasą.

4. Środa, wspomnienie Świętej Jadwigi Królowej, po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Czwartek, święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlitwa za kapłanów i o powołania, po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Jasnogórskim.

6. Piątek, w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00 – Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu.

7. Sobota, wspomnienie Świętego Barnaby Apostoła, o godzinie 10.00 Msza Święta w intencji chorych, starszych i tych, którzy są przy nich z osobistym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Obchodzić będziemy 35 rocznicę pielgrzymki św. Jana Pawła II do Szczecina, z lądowaniem w Goleniowie. W tym dniu również Ksiądz Arcybiskup Metropolita obchodzi jubileusz 45 rocznicy święceń kapłańskich.

8.Polecamy prasę katolicką: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Droga, Miłujcie się.

9. Bóg zapłać za wszelkie oznaki życzliwości, ofiary na świątynię Opatrzności do puszek i ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

10. Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: