OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA / 20.11.2022 A.D. /

1. W najbliższą niedzielę rozpoczniemy ADWENT – czas oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa, Zbawiciela w święta Bożego Narodzenia i na końcu czasów. Bezpośrednim przygotowaniem będą święte rekolekcje, które rozpoczniemy 11 grudnia w trzecią Niedzielę Adwentu.

2. Roraty – Msza Święta ku czci Najświętszej Maryi Panny w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godzinie 6.00. Dwa razy w tygodniu / wtorek i czwartek / także o godzinie 17.00. W tym czasie nie będzie Mszy Świętej o godz. 7:00. Lampiony można nabyć przy wyjściu z kościoła.

3. Wtorek, comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II z oddaniem czci relikwii.

4. Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Czwartek modlitwa za powołanych i o powołania, po Mszy Świętej wieczornej comiesięczne modlitwa za wstawiennictwem Świętego Jerzego patrona parafii i opiekuna miasta i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego.

6. Piątek, Msza Święta z Koronką w Godzinie Miłosierdzia o 15.00 do 16. 00 . Po Mszy Świętej wieczornej comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Błogosławionego Abp. Jerzego Matulewicza z oddaniem czci relikwii.

7. Sobota, Msza Święta wspólnoty Światło o godzinie 12.00

8. Modlitwa wypominkowa codziennie o godzinie 17.50

9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej, książki religijnej dostępnej w naszej świątyni.

10. Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze i najpiękniejsze życzenia. Za dobro, życzliwość, ofiary, dziękujemy.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak Proboszcz

Udostępnij: