OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 NIEDZIELA ZWYKŁA / 19.02.2017 A.D. /

1.W liturgii tego tygodnia:

Środa / 22.02. / – Katedry Świętego Piotra Apostoła, święto
Czwartek / 23.02. / – Świętego Polikarpa bp m,

2.Dzisiaj 19 dzień miesiąca lutego, comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki z ucałowaniem Jego relikwii na sumie parafialnej o godzinie 10.30

3.Poniedziałek, po Mszy Świętej wieczornej spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

4.Trzeci wtorek miesiąca, różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, modlitwa o dobrą śmierć, spotkanie formacyjne Apostolstwa Dobrej Śmierci.

5.Środa, o 18.30 Msza Święta w intencjach podziękowań i próśb zanoszonych w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II z ucałowaniem Jego relikwii.

6.Czwartek, po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.

7.Piątek, w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00: Koronka, Msza Święta. Msza Święta wieczorna za wstawiennictwem Świętego Jerzego z ucałowaniem Jego relikwii cudownej Ikony z Syrii.

8.Sobota, o godzinie 12.00 Msza Święta wspólnoty ,, Wiara i Światło ‘’.

9.W najbliższą niedzielę po Mszach Świętych będzie organizowany kiermasz ciast. Zebrane w ten sposób ofiary zostaną przekazane na leczenie niepełnosprawnej, pięcioletniej Zuzi. Udało się jej zakwalifikować na nowatorską, ale niestety kosztowną terapię komórkami macierzystymi, która ma na celu poprawę jej stanu zdrowia.

10.Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia, obfitości Bożego Błogosławieństwa.

11.Bóg zapłać za dobro i życzliwość, za ofiary składane na tacę, z racji przyjmowanych sakramentów i te na nasze Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: