OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA / 15.05.2022 A.D./

1.Codziennie nabożeństwo majowe o godzinie 18.00.

2.W poniedziałek, święto Świętego Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski.

3. Trzeci wtorek miesiąca, różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, modlitwa o dobrą śmierć, spotkanie wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci.

4.W środę,102 rocznica urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II /18 maja 1920 roku/. Msze Święte o godzinie 7.00; 18.30; Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek nabożeństwo majowe, modlitwa za wstawiennictwem Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszko, oddanie czci jego świętym relikwiom. Po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.W piątek Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu w godzinę śmierci Jezusa o 15.00

7.W niedzielę wspomnienie św. Rity najskuteczniejszej świętej w sprawach beznadziejnych na sumę parafialną o godzinie 10.30 zapraszamy z różą do poświęcenia, będziemy wzywać także wstawiennictw św. Rity.

8.Biały Tydzień dla dzieci, które przyjęły Jezusa po raz pierwszy do swojego serca od poniedziałku do piątku. Zakończenie Białego Tygodnia dla wszystkich dzieci pierwszokomunijnych w niedzielę 22 maja o godzinie 14.00. Rocznica Pierwszej Komunii 22 maja o godzinie 12.00

9.Spowiedź dzieci przygotowujących się do rocznicy Pierwszej Komunii w piątek i sobota o godzinie 17.00

10.Polecamy prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, nasz miesięcznik Święty Jerzy.

11.Jubilatom i Solenizantom życzymy łaski Bożej i opieki Matki Najświętszej. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii i kościoła. Bóg zapłać za dobro i wspólną modlitwę.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak

Proboszcz

Udostępnij: