OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 NIEDZIELA ZWYKŁA / 19.09.2021 A.D. /

1.W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
20.09./ poniedziałek / – Świętego Andrzeja Kim Tae-Gon,prezbitera, Pawła i Towarzyszy
21.09. / wtorek / – Świętego Mateusza Apostoła, Ewangelisty
23.09. / czwartek / – Świętego Pio z Pietrelciny

2. Trzeci wtorek miesiąca, po Mszy Świętej różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, modlitwa o dobrą śmierć wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci.

3.Środa, 18.30 Msza Święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II z oddaniem czci jego relikwiom.

4.Czwartek, po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego.

5.Piątek, Godzina Miłosierdzia o 15.00 Koronka i Msza Święta, po wieczornej Eucharystii, comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Świętego Jerzego patrona parafii i opiekuna miasta z oddaniem czci Cudownej Ikonie z Syrii.

6.We wyrek 28 września w Godzinie Miłosierdzia o 15.00, gromadzimy się na rondzie siostry Marii w ramach XIV Międzynarodowej Akcji Modlitewnej, Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata.

7.Procesja różana i Msza Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego 3 października w Myśliborzu. Wyjazd o godzinie 10.20

8. W najbliższą niedzielę na każdej Mszy Świętej, będzie zespół Ad Dei Gloriam – tenor, baryton i bas pod kierownictwem Heleny Sinitsa – naszą wdzięcznością będzie możliwość kupienia płyty.

9.Polecamy prasę katolicką, nasz miesięcznik Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

10. Jubilatom i Solenizantom życzymy miłości, radości i zdrowia nade wszystko Bożego Błogosławieństwa. Bóg zapłać za dobro i ofiary składane na potrzeby kościoła.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: