OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA / 24.04.2022A.D./

1.Poniedziałek, Świętego Marka Ewangelisty, święto.

2. Wtorek, Świętego Wojciecha biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski, uroczystość.

3.Środa, 8 rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II i Jana XXIII na Mszy Świętej o godzinie 18.30 będziemy uwielbiać Boga za ten wielki dar dla Kościoła. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.Czwartek, po Mszy Świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 21.00.

5.Piątek, Świętej Katarzyny Sieneńskiej dziewicy i doktora Kościoła, Patronki Europy, święto. Dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej. w Godzinie Miłosierdzia, Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu.

6.Sobota, o godzinie 12.00 Msza Święta wspólnoty Światło.

7.Najbliższa niedziela, III Niedziela Wielkanocna 1 maja jest przeżywana jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.

8.Sakrament Pokuty w dni powszednie rano o godzinie 7.00, wieczorem od godziny 18.00 do wieczornej Eucharystii. W niedziele w czasie Mszy Świętych.

9.Zachęcamy do lektury majowego miesięcznika parafialnego Święty Jerzy, tygodników Niedziela, Gość Niedzielny i dwumiesięcznika Miłujcie się.

10.Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy życzenia obfitości wszystkim Bożego Błogosławieństwa. Za ofiary na potrzeby parafii i kościoła dziękujemy. Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: