1. Środa, wspomnienie Świętego Ireneusza bp m, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Papież Święty Paweł VI bullą z dnia 28. czerwca 1972 r. erygował diecezję szczecińsko- kamieńską.
2. Czwartek, uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godzinie 7.00, 10.00, 18.30. Po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim.
3. Piątek, Koronka i Msza Święta w Godzinę Miłosierdzia / o 15.00/.
4. Pierwsza sobota miesiąca, rano Ksiądz Marek odwiedzi chorych z posługą kapłańską. Od godziny 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy Świętej. Różaniec o godzinie 9.00 i o godzinie 18.00. Msza Święta z udziałem wspólnot: Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, Szkaplerznej, Żywego Różańca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.
5. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
6. W okresie wakacyjnym nie będzie Mszy Świętej o godzinie 14.00 w niedziele i o godzinie 7.00 w dni powszednie. Dodatkowo będzie Eucharystia w niedziele o godzinie 20.30
7. Spowiedź w czasie wakacji w dni powszednie od godziny 18.00 do Mszy Świętej wieczornej.
8. Polecamy prasę katolicką, nasz miesięcznik Święty Jerzy, Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Trwajcie w miłości.
9. Solenizantom i Jubilatom życzymy zdrowia i Bożego Błogosławieństwa. Niech Bóg strzeże nas i nami się opiekuje. Bóg zapłać za dobro, i ofiary na rzecz kościoła i parafii.
Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz