OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 NIEDZIELA ADWENTU / 13.12.2020 A.D.

1.Poniedziałek, 14 grudnia, dzień liturgicznego wspomnienia Świętego Jana od Krzyża, 34 rocznica święceń kapłańskich Księdza Proboszcz. Zapraszamy na wieczorną Eucharystię, jako dziękczynienie za dar kapłaństwa. Prosimy o dar modlitwy.

2.Trzeci wtorek miesiąca, różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, modlitwa o dobrą śmierć, członków wspólnoty, ich najbliższych i parafian.

3.Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, kartki na intencyjne na stoliku z prasą.

4.Dni powszednie od 17 – 24 grudnia stanowią bezpośrednie przygotowanie do Narodzenia Pańskiego.

5.Czwartek, modlimy się za powołanych i o powołania do służby w Jezusowym Kościele. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego.

6.Piątek, Msza Święta z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00.

7.Sobota, comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki i oddanie czci świętym relikwiom.

8.Zadbajmy o to, by na naszym stole wigilijnym nie zabrakło poświęconego opłatka, świecy caritas- „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

9.Przygotowanie do świąt to także spowiedź święta. Spowiadamy codziennie o godzinie 6.00, popołudniu o godzinie 18.00 do wieczornej Mszy Świętej.

10. Jubilatom i Solenizantom składamy najpiękniejsze życzenia. Niech Jezus błogosławi, strzeże i umacnia. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, z racji sakramentów, zamawianych Mszy Świętych, złożone na potrzeby kościoła za opłatek. Dziękujemy na dar wspólnej modlitwy, za życzliwość i dobro.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: