OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 NIEDZIELA ZWYKŁA / 27.09.2020 A.D.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
W poniedziałek / 28.09. / – Świętego Wacława
We wtorek / 29.09./ – Michała, Gabriela, Rafała, Archaniołów,
W środę / 30.09. / – Świętego Hieronima kapłana dK
W czwartek / 01.10. / – Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
W piątek / 02.10./ – Świętych Aniołów Stróżów
2. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych i młodzieży codziennie o godzinie 18.00. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00
3. W poniedziałek o godzinie 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia na rondzie siostry Marii w ramach modlitwy na skrzyżowaniach i rondach miast świata.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5.W tym tygodniu: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej codziennie od godziny 18.00
6. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Nabożeństwo pierwszoczwartkowe i wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00. Na Mszę Świętą w pierwsze czwartki miesiąca zapraszamy
ministrantów, lektorów i ich rodziny. Po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami.
7. W piątek Godzina Miłosierdzia od 15.00 do 16.00. Koronka i Msza Święta . Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godzinie 18.30 z nabożeństwem pierwszopiątkowym. Ksiądz Proboszcz rano odwiedzi chorych z posługa kapłańską.
8.W sobotę po Mszy Świętej o godzinie 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Eucharystii. Wspólnotowy różaniec o godzinie 18.00 i Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Po Mszy Świętej zmiana Żywego Różańca. Gdyby ktoś chciałby się podjąć duchowej adopcji dziecka poczętego i przyjąć szkaplerz karmelitański, to zapraszamy w sobotę. Ksiądz Proboszcz i Ksiądz Paweł rano odwiedzą chorych z posługą kapłańską.
9.Przypominamy o pielgrzymowaniu do Myśliborza w najbliższą niedzielę o godzinie 10.20.
10.Ksiądz Proboszcz z Krępska zaprasza na uroczystość wręczenia róży wdzięczności Matce Bożej Królowej Polski. Uroczystość będzie miała miejsce 3 października w Sanktuarium Matki Bożej o godzinie 12.00 pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.
11. 3 października w pierwszą sobotę: 7.00 Msza Święta w kościele św. Katarzyny, po Mszy Świętej z różańcem wyruszamy ulicami miasta do kościoła św. Jerzego. Zapraszamy mężczyzn.
12.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Święty Jerzy nowy numer, Niedziela, Gość Niedzielny.
13. Jubilatom i Solenizantom przekazujemy najlepsze życzenia. Wszystkim dziękujemy za okazywaną nam życzliwość, za ofiary na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: