OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 NIEDZIELA ZWYKŁA / 26.09.2021 A.D.

1.W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
W poniedziałek / 27.09. / – Świętego Wincentego a Paulo, kapłana
We wtorek /28.09./ – Świętego Wacława męczennika, króla Czech i patrona katedry Wawelskiej
W środę / 29.09. / – Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela
W czwartek / 30.09. / Świętego Hieronima prezbitera i dK
W piątek / 01.10. / – Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
W sobota / 02.10./ – Świętych Aniołów Stróżów

2.Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych i młodzieży codziennie o godzinie 18.00. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00

3.We wtorek w Godzinie Miłosierdzia o 15.00 gromadzimy się na rondzie siostry Marii w ramach 14 Międzynarodowej Akcji modlitewnej, Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. Wtorek jest to dzień imienin Księdza Proboszcza, polecajmy w modlitwie Solenizanta. Zapraszamy na wspólną modlitwę, na wieczorną Mszę Świętą.

4.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.W tym tygodniu: pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej codziennie od godziny 18.00

6.W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00, po Mszy Świętej wieczornej.

7.W piątek Godzina Miłosierdzia od 15.00 do 16.00. Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godzinie 18.30 z nabożeństwem pierwszoplanowym. Ksiądz Proboszcz rano odwiedzi chorych z posługa kapłańską.

8.W sobotę po Mszy Świętej o godzinie 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Eucharystii. Wspólnotowy różaniec o godzinie 18.00 i Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Po Mszy Świętej zmiana Żywego Różańca. Gdyby ktoś chciałby się podjąć duchowej adopcji dziecka poczętego i przyjąć szkaplerz karmelitański, to zapraszamy w sobotę. Ksiądz Marek rano odwiedzą chorych z posługą kapłańską.

9.Przypominamy o pielgrzymowaniu do Myśliborza w najbliższą niedzielę o godzinie 10.15.

10.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Święty Jerzy nowy numer, Niedziela, Gość Niedzielny.

11. Jubilatom i Solenizantom przekazujemy najlepsze życzenia. Wszystkim dziękujemy za okazywaną nam życzliwość, za ofiary na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.

 

Ksiądz proboszcz

Udostępnij: