OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 NIEDZIELA ZWYKŁA / 05.09.2021 A.D.

1.Pierwszy poniedziałek miesiąca: szczególna modlitwa za dzieci nienarodzone w wyniku aborcji, poronienia, urodzone martwe, utracone bez chrztu św., ich rodziców.

2.Pierwszy wtorek miesiąca, o godzinie 18.30 Msza Święta z wypominkami rocznymi za zmarłych.

3.Środa, święto Narodzenia NMP, Msze Święte o godzinie 10.00, 18.30, po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Czwartek, 76 rocznica odprawienia w naszym kościele pierwszej Mszy Świętej w Goleniowie po wojnie. Zapraszamy na nasze dziękczynienie na Mszę Świętą wieczorną, a po niej na adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00

5.Piątek, Godzina Miłosierdzia od 15 do 16, Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu.

6.Sobota, Msza Święta za chorych z osobistym błogosławieństwem o godzinie 10.00.

7. W najbliższa niedzielę na Mszę Świętą o godzinie 14.00 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych, po Mszy Świętej spotkanie. Rodziców i młodzież kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę Świętą i spotkanie o godzinie 18.30

8.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej świątyni: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny i innej.

9.Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, obfitości Bożego Błogosławieństwa. Za dobro i ofiary na potrzeby parafii i kościoła mówimy Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: