OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 NIEDZIELA ZWYKŁA / 26.07.2020.A.D. /

1.Serdecznie witamy i pozdrawiamy gości odpoczywających w naszym mieście i na terenie naszej parafii. Życzymy miłego pobytu.

2.Przypominamy wyjeżdżającym na wakacje i urlopy o niedzielnej Mszy Świętej i o chrześcijańskim spędzaniu wolnego czasu.

3.W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
29.07./środa / – Świętej Marty
30.07. / czwartek / – Świętego Bogdana Leopolda Mandića
31.07. / piątek / – Świętego Ignacego z Loyoli, kapłana
01.08. / sobota / – Świętego Alfonsa Marię Liguoriego bp dK

4.Czwartek, Świętego Bogdana patrona Księdza Kanonika Bogdana Schmidta, zapraszamy na Mszę Świętą i prosimy o modlitwę w intencji Solenizanta.

5.Pierwszego sierpnia 76 rocznica Powstania Warszawskiego, zapraszamy na modlitwę w intencji Bohaterów Powstania.

6.Pierwsza sobota miesiąca , rano Ksiądz Proboszcz i Ksiądz Paweł odwiedzą chorych z posługą kapłańską. Od godziny 7.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy Świętej wieczornej. Różaniec o godzinie 18.00 i Msza Święta z udziałem wspólnot: Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, Szkaplerznej, Żywego Różańca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

7.Sakrament Pokuty, spowiedź święta codziennie o godzinie 18.00 do Mszy Świętej. W niedzielę w czasie Mszy Świętej.

8.W najbliższą niedzielę po Mszach Świętych możemy złożyć ofiarę do puszek na KUL i WT US.

9.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie nowego naszego miesięcznika Święty Jerzy, który dostępny jest za dobrowolną ofiarę na stoliku przy drzwiach kościoła.

10. Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa. Za obecność i modlitwę dziękujemy. Za ofiary i wszelka pomoc mówimy Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak

Proboszcz

Udostępnij: