OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA / 29.05.2022 A.D. /

1. Poniedziałek, rocznica poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie, w Bazylice uroczystość poza Bazyliką święto.

2. Wtorek, Nawiedzenie NMP, święto i ostatnie nabożeństwo majowe.

3. Środa, Świętego Justyna męczennika, o godzinie 16.00 Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży, po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec i nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 18.00.

4.Pierwszy czwartek miesiąca, Msza Święta o godzinie 18.30 ze szczególną modlitwą o nowe powołania i za powołanych, ministrantów i ich rodzin, po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim.

5.Pierwszy piątek miesiąca wspomnienie Świętego Karola Lwangi i Towarzyszy męczenników, rano Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych , w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00 – Koronka i Msza Święta. Nabożeństwo czerwcowe o godzinie 18.00 z aktem oddania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

6.Pierwsza sobota miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 7.00 całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godzinie 9.00 modlitwa różańcowa do Boga Ojca w intencjach papieża, od godziny 18.00 różaniec, nabożeństwo wynagradzające połączone z nabożeństwem czerwcowym i Msza Święta ze szczególnym udziałem grupy Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, Szkaplerznej i Żywego Różańca. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic Żywego Różańca. Ksiądz Marek odwiedzi chorych.

7.Rozpoczynamy we wtorek miesiąc czerwiec i zapraszamy codziennie o godzinie 18.00 na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

8.Polecamy prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się i nasz parafialny miesięcznik Święty Jerzy.

9.Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego Błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów.

10.Bóg zapłać za dobro i życzliwość i za każdą ofiarę złożoną na potrzeby kościoła i parafii. Niech Maryja prowadzi, Święci Aniołowie strzegą, ą Święty Jerzy opiekuje się i wyprasza u Boga łaski.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: