OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE/ 21.05.2023 A.D. /

1.Trwa miesiąc maj, zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe o godzinie 18.00.

2. Poniedziałek, wspomnienie Świętej Rity z Cascii i comiesięczne nabożeństwo do Świętego Jana Pawła II z oddaniem czci jego relikwii. Na Mszę Świętą wieczorną przynieśmy różę do poświecenia.

3. Środa, wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i comiesięczne nabożeństwo do Świętego Jerzego z oddaniem czci Ikonie z Syrii, imieniny Pani organistki Joanny.

4. Czwartek, modlitwa o powołania i za powołanych. Po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego.

5. Piątek, wspomnienie Świętego Filipa Nereusza, w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00 Koronka i Msza Święta. Jest to Dzień Matki, każdy z nas niech pomodli się za mamę,o dar Bożego Błogosławieństwa, a jeśli jej nie ma wśród żyjący to niech w modlitwie prosi o dar życia wiecznego.

6. Sobota, Msza Święta wspólnoty światło o godzinie 12.00

7. Najbliższa niedziela, to uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Wielkanocny. Na Mszy Świętej o godzinie 12.00 rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dzieci i rodziców codziennie o godzinie 18.00.

8. Polecamy prasę katolicką: miesięcznik Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny i książki o sakramentach.

9. Bóg zapłać za dobro i życzliwość i za każdą ofiarę złożoną na potrzeby kościoła i parafii. Niech Maryja prowadzi, Święci Aniołowie strzegą, a Święty Jerzy opiekuje się i wyprasza u Boga łaski.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: