Ogłoszenia Duszpasterskie na 14 Niedzielę Zwykłą

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 NIEDZIELA ZWYKŁA / 30.06.2019 A.D. /

1.W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
01.07. / poniedziałek / – Świętego Ottona bp, Patrona Archidiecezji
03.07. / środa / – Świętego Tomasza, Apostoła
06.07. / sobota / – Błogosławionej Marii Teresy Ledóchwskiej dz,

2.W okresie wakacyjnym nie będzie Mszy Świętej o godzinie 14.00 w niedziele i o godzinie 7.00 w dni powszednie. Dodatkowo będzie Eucharystia w niedziele o godzinie 20.30.

3.Spowiedź w czasie wakacji w dni powszednie od godziny 18.00 do Mszy Świętej wieczornej.

4.Pierwszy poniedziałek miesiąca, modlitwa za dzieci nienarodzone w wyniku aborcji, poronienia, urodzone martwe, za ich rodziców i rodziny o godzinie 18.30.

5.Pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 18.30 Msza Święta i modlitwa wspominkowa za naszych zmarłych polecanych na kartkach, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

6.Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta w intencjach próśb i podziękowań.

7.Pierwszy czwartek miesiąca modlitwa o powołania i za powołanych, po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim.

8.Pierwszy piątek miesiąca, rano Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych z posługą kapłańską. W Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00 – Koronka, Msza Święta. Msza Święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 18.30 i nabożeństwo pierwszo-piątkowe.

9.Pierwsza sobota miesiąca, rano Ksiądz Maciej i Ksiądz Paweł odwiedzą chorych z posługą kapłańską. Od godziny 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy Świętej. Różaniec o godzinie 18.00 i Msza Święta z udziałem wspólnot: Duchowej adopcji Dziecka Poczętego, Szkaplerznej, Żywego Różańca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

10.Na przełomie miesiąca lipca i sierpnia wyruszy XXXII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pełna informacja na stronie internetowej www. Szczecińska.pl.

11.Polecamy prasę katolicką, nasz miesięcznik Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujmy się.

12.Solenizantom i Jubilatom życzymy zdrowia i Bożego Błogosławieństwa. Niech Bóg strzeże nas i nami się opiekuje. Bóg zapłać za dobro i ofiary na rzecz kościoła i parafii.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: