OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA / 14.05.2023 A.D./

1. Codziennie nabożeństwo majowe o godzinie 18.00.

2. Trzeci wtorek miesiąca, święto Świętego Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski i naszego Pasterza Archidiecezji Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, modlitwa o dobrą śmierć, spotkanie wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci.

3. Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Czwartek ,103 rocznica urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II /18 maja 1920 roku/. Po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.

5. Piątek, Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu w godzinę śmierci Jezusa o 15.00. Modlitwa za wstawiennictwem Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki i oddaniem czci jego relikwii w czasie nabożeństwa majowego.

6. Biały Tydzień dla dzieci, które przyjęły Jezusa po raz pierwszy do swojego serca od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. Rocznica Pierwszej Komunii 28 maja o godzinie 12.00.

7. Spowiedź dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii : środa IIIA, czwartek IIIB, piątek IIIC o godzinie 16.00. Po spowiedzi odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

8. Dni Młodych w Wolinie od 8 do10 czerwca, chętnych zapraszamy.

9. Polecamy prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, nasz miesięcznik Święty Jerzy.

10. Jubilatom i Solenizantom życzymy łaski Bożej i opieki Matki Najświętszej. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii i kościoła. Bóg zapłać za dobro i wspólną modlitwę.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak

Proboszcz

Udostępnij: