OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU / 26.03.2023A.D./

1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze bezpośrednie przygotowanie do świąt Wielkiej Nocy, poprzez REKOLEKCJE. Na wszystkich Mszach Świętych nauka rekolekcyjna. Prosimy o modlitwę w tej intencji, o dar Ducha Świętego na te ważne dni. Poniedziałek, Wtorek, Środa: Msza Święta z nauką rekolekcyjną 8.15 klasy IV- VI; 10.00 – dla wszystkich, szczególnie starsi; 11.15 – klasy I – III ; 12.30 – klasy VII – VIII; 17.00 i 18.30 dla wszystkich. Spowiedź codziennie.

2. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godzinie 17.45

3.Poniedziałek, comiesięczne modlitwa za wstawiennictwem Błogosławionego Abpa Jerzego Matulewicza z oddaniem czci jego relikwii, po Mszy Świętej wieczornej.

4.Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.Czwartek, po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim.

6.Piątek, Koronka i Msza Święta w Godzinę Miłosierdzia. Droga Krzyżowa dla dzieci o godzinie 17.00, a o godzinie 18.00 dla młodzieży i dorosłych.

7.Pierwsza sobota miesiąca: po Mszy Świętej o godzinie 7.00 całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, rano ks. Marek odwiedzi chorych z komunią św. w domach, o godzinie 9.00 różaniec w intencji Ojca Świętego. O godzinie 17.45 /różaniec/ nabożeństwo wynagradzające z Mszą Świętą o godzinie 18.30 Ze szczególnym udziałem grupy Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, Szkaplerznej i Żywego Różańca. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic.

8. Koncert pieśni pasyjnej w Niedzielę Palmową o godzinie 17.00

9. Wielkanocne dzieło Caritas świece na stoliku przy wyjściu.

10. Polecamy prasę katolicką: nowy numer Świętego Jerzego, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i innych.

11. Przy wyjściu z kościoła do skarbony można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

12. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia obfitości Bożego Błogosławieństwa. Za dar serca na potrzeby parafii i ofiary na Seminarium Duchowne pięknie dziękujemy. Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: