OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA / 08.05.2022 A.D. /

1. Miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Codziennie wyśpiewujemy Jej cześć w Litanii Loretańskiej. Wpiszmy to nabożeństwo o godzinie 18.00 w naszą pobożność i znajdujmy czas by w nim uczestniczyć.

2. Poniedziałek, uroczystość Świętego Stanisława biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski, Msze Święte: 7.00, 10.00, 17.00, 18.30.

3. Drugi wtorek miesiąca, nabożeństwo ku czci Świętego Michała Archanioła z modlitwą o uzdrowienie oraz uwolnienie duszy i ciała, połączone z nabożeństwem majowym.

4. Środa, 11 dzień miesiąca , Msza Święta o godzinie 10.00 z osobistym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem, po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kartki na intencje przy wyjściu z kościoła.

5. Czwartek, po Mszy Świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego.

6.Piątek, Koronka i Msza Święta o godzinie 15.00 w Godzinę Bożego Miłosierdzia. Jest to 13 maja 105 rocznica objawień w Fatimie, po Mszy Świętej wieczornej procesja fatimska z różańcem w ręku.

7. Sobota, liturgiczne wspomnienie Świętego Macieja, Apostoła.

7. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców i zaproszonych gości w tym tygodniu wygląda następująco: środa- klasa IIIA, czwartek – klasa IIIB, piątek – klasa IIIC o godzinie 16.00. Biały Tydzień dla dzieci, które dzisiaj przyjęły Jezusa po raz pierwszy do swojego serca od poniedziałku do piątku Msza Święta o godzinie 17.00.

8.Najbliższa niedziela, uroczystość I Komunii Świętej na Mszy Świętej o godzinie 12.00.

9.Polecamy prasę katolicka: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się i nasz parafialny miesięcznik Św. Jerzy.

10.Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy łaski Bożej i opieki świętych Patronów. Bóg zapłać za ofiary na kościół i parafię. Dziękujemy za dar obecności i wspólnotowej modlitwy. Życzymy miłej niedziel i samych dobrych dni rozpoczynającego się tygodnia.

Ksiądz Kanonik Wacław
Nowak Proboszcz.

Udostępnij: