OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 33 NIEDZIELA ZWYKŁA / 17.11.2019 A.D. /

1.Trwa Nowenna przygotowująca nasze serca do Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata.

2.Poniedziałek, Błogosławionej Karoliny Kózkówny.

3.Trzeci wtorek miesiąca, modlitwa za wstawiennictwem Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki z ucałowaniem jego relikwii, po Mszy Świętej wieczornej różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, modlitwa o dobrą śmierć, spotkanie formacyjne Apostolstwa Dobrej Śmierci.

4.Środa, wspomnienie Świętego Rafała Kalinowskiego, Patrona Sybiraków.

5.Czwartek, Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, modlitwa za powołanych i powołania, po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego.

6.Piątek, św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej, po Mszy Świętej wieczornej comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II z ucałowaniem jego relikwii.

7.Sobota, V rocznica Zawierzenia Miasta i Gminy Goleniów Jezusowi Chrystusowi, Królowi Wszechświata. Nabożeństwo ku czci św. Jerzego z oddaniem czci ikonie po Mszy Świętej wieczornej.

8.Modlitwa wypominkowa codziennie o godzinie 17.45.

9.Roraty codziennie o godzinie 6.00, a we wtorek i czwartek o godzinie 17.00. Prosimy pamiętać o przygotowaniu lampionów.

10. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów. Pięknie dziękujemy za dobro, pomoc oraz ofiary złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: