OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 33 NIEDZIELA ZWYKŁA / 14.11.2021 A.D. /

1.W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspomnienie:
Poniedziałek / 15.11./ – Świętego Alberta Wielkiego bp dK,
Wtorek / 16.11. / – Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej
Środa/ 17.11. / – Świętej Elżbiety Węgierskiej z,
Czwartek / 18.11. / – Błogosławionej Karoliny Kózkówny

2.Od soboty 12 listopada do Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata tj. niedzieli 21 listopada w naszym kościele modlitwa w ramach Nowenny do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, o łaskę poddania się Jezusowi Chrystusowi w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczyźnie.

3.Trzeci wtorek miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 18.30 różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, modlitwa o dobrą śmierć dla członków wspólnoty Apostolstwa dobrej śmierci, dla ich najbliższych i parafian.

4.Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.Czwartek, modlitwa o nowe powołania i za powołanych, po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.

6.Piątek, w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00 Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Po Mszy Świętej wieczornej, comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki z oddaniem czci jego relikwii.

7. Sobota, wspomnienie Świętego Rafała Kalinowskiego, patrona Sybiraków i Kresowiaków. Msza Święta w sanktuarium w Nowagardzie o godzinie 16.00.

8.W najbliższą niedzielę zapraszamy rodziców dzieci klas trzecich przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i pierwszej Komunii na spotkanie po Mszy Świętej o godzinie 14.00.

9.Polecamy prasę katolicką: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, inne czasopisma i książki.

10.Solenizantom i Jubilatom życzymy radości i bliskości Boga. Za wszelkie dobro i ofiary dziękujemy. Życzymy miłej niedziel i zapraszamy na modlitwę wypominkową codziennie o godzinie 17.50

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
PROBOSZCZ

Udostępnij: