OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 NIEDZIELA ZWYKŁA / 23.10.2022 A.D. /

1.Dzisiaj Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny, będziemy codziennie modlitwą otaczać tych, którzy głoszą Ewangelię i tych do których zostali posłani przez Kościół.

2.Poniedziałek, comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Świętego Jerzego o godzinie 18.30 z oddaniem czci Cudownej Ikony świętego z Syrii.

3.Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.Czwartek, comiesięczna modlitwa ku czci Błogosławionego abpa Jerzego Matulewicza z oddaniem czci relikwii i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej do godziny Apelu Jasnogórskiego.

5.Piątek, w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00 – Koronka i Msza Święta. Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

6. Sobota, o godzinie 12.00 Msza Święta w intencji dzieci niepełnosprawnych intelektualnie, za ich rodziców , rodzeństwo, wspólnoty Światło.

7.W najbliższą niedzielę 30 października przeżywać będziemy po raz kolejny Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym .

8.Poniedziałek, 31 października o 15.00 Pochód Świętych. Prosimy by włączyli się rodzice ich dzieci. Wymarsz spod naszego kościoła.

9. Pielgrzymka do Ziemi Świętej w drugiej połowie lutego 2023r. Zapraszamy chętnych do zapisywania się u księdza proboszcza.

10.Polecamy prasę katolicką: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Kartki wypominkowe na stoiku przy wyjściu z kościoła.

11.Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa. Za ofiary, życzliwość, . Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak

Proboszcz

Udostępnij: