OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 NIEDZIELA ZWYKŁA / 10.10.2021 A.D. /

1.W naszej Ojczyźnie po raz 21 obchodzimy Dzień Papieski. Wspieramy modlitwą i ofiarą Fundację Nowego Tysiąclecia, a przez to budujemy żywy pomnik Świętemu Janowi Pawłowi II. Dzisiaj Mszą Świętą wieczorną rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu i nasze 24 godziny modlitwy w intencji powołanych i powołań.

2.Poniedziałek, Msza Święta o godzinie 10.00 z chorymi i za chorych z osobistym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

3.Nabożeństwo różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. Dla dorosłych i młodzieży o godzinie 18.00. W soboty i niedziele dla wszystkich o godzinie 18.00. Odmawiajcie różaniec – prosi Maryja w Fatimie.

4.Drugi wtorek miesiąca, nabożeństwo do Świętego Michała Archanioła o uwolnienie i uzdrowienie.

5.Środa, Msza Święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Rocznica 104 objawień fatimskich, różaniec bez procesji po Mszy Świętej wieczornej.

6.Czwartek, Dzień Edukacji Święto pracowników Polskiej Oświaty wspieramy modlitwą tych, którzy odpowiadają za dzieci i młodzież w naszej Ojczyźnie. Po Mszy Świętej wieczornej, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego. Jest to również 9 rocznica święceń kapłańskich ks. Marka Kawy zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną.

7.Piątek, w godzinie Miłosierdzia od 15.0 do 16.00: Koronka, Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Dzień Dziecka Utraconego 29 października o 10.00 Msza Święta.

8.Kartki na wypominki listopadowe, będą wyłożone od najbliższej niedzieli na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zwróćmy uwagę, że na kartce jest dzień tygodnia.

9.Polecamy prasę katolicką: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Królowa Różańca

10. Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożego Błogosławieństwa. Za wszelkie dobro i ofiary. Bóg zapłać

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: