OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 NIEDZIELA ZWYKŁA / 09.10.2022 A.D. /

  1. W najbliższą niedzielę tj. 16 października w naszej Ojczyźnie po raz 22 obchodzić będziemy Dzień Papieski. Wspieramy wówczas modlitwą i ofiarą Fundację Nowego Tysiąclecia, a przez to budujemy żywy pomnik Świętemu Janowi Pawłowi II. Pięknie dziękujemy w imieniu młodzieży stypendialnej, za tę pomoc.

      2.W liturgii tego tygodnia:
Czwartek / 13.10. /  –  Błogosławionego Honorata Koźmińskiego prezbiter.
Sobota  / 15.10. /  –  Świętej Teresy od Jezusa dz dK,

       3.Nabożeństwo różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. Dla dorosłych i młodzieży o godzinie 18.00. W soboty i niedziele
dla wszystkich o godzinie 18.00. Odmawiajcie różaniec – prosi Maryja w Fatimie.

      4.W poniedziałek wieczorną Mszą Świętą rozpoczniemy 24 godziny modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, czyli całonocne czuwanie w          intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Zakończymy wieczorną Mszą Świętą we wtorek. Zapraszamy by włączyć się w to dzieło gorliwej modlitwy.

      5.Drugi wtorek miesiąca, 11 dzień października , Msza Święta o godzinie 10.00 z osobistym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem, po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo do Świętego Michała Archanioła o uzdrowienie i uwolnienie ciała i duszy.

  1. Czwartek, modlitwa za powołanych i o powołania. 13 października rocznica Objawień Pani Fatimskiej, po Mszy Świętej wieczornej procesja fatimska, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego. 

       7.Piątek ,  14 października Dzień Edukacji Święto Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów i pracowników szkół. Polecamy modlitwie i wyrażamy           wdzięczność za wychowawczy trud. W Godzinie Miłosierdzia od 15 do 16.00 Koronka i Msza Święta. Zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą w 10 rocznicę święceń księdza Marka.

8. Sobota, dzień Dziecka Utraconego, nasza modlitwa podczas różańca.  

  1. W niedzielę papieską 16 października  na godzinę 15.00 zapraszamy na koncert uwielbienia zespołu  Per Dio.                                                       
  2. Polecamy prasę katolicką: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Królowa Różańca.
    Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożego Błogosławieństwa. Za wszelkie dobro  i ofiary. Bóg zapłać.  

     Ksiądz Kanonik Wacław Nowak Proboszcz

Udostępnij: