OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 NIEDZIELA ZWYKŁA 03.10.2021A.D.

1.W naszej Ojczyźnie po raz 21 w najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski. Wspieramy modlitwą i ofiarą Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, a przez to budujemy żywy pomnik Świętemu Janowi Pawłowi II. Przypominamy, że w naszej świątyni jest obecny Święty Jan Paweł w relikwiach, czczony każdego 22 dnia miesiąca.

2.W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
W poniedziałek / 04.10. / – Świętego Franciszka z Asyżu
We wtorek/ 05.10. / – Świętej Faustyny Kowalskiej
W czwartek / 07.10. / – NMP Różańcowej
W sobota / 09. 10. / – Błogosławionego Wincentego Kadłubka bp

3.Nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godzinie 17.00 od poniedziałku do piątku, dla dorosłych i młodzieży o godzinie 18.00.

4.Pierwszy poniedziałek miesiąca, szczególna modlitwa za dzieci nienarodzone w wyniku aborcji, poronienia, utracone bez chrztu św, ich rodziców i rodzin podczas Mszy Świętej wieczornej.

5.Pierwszy wtorek miesiąca, Msza Święta wieczorna z wypominkami za zmarłych.

6.Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieostającej Pomocy.

7.Pierwszy czwartek miesiąca, podczas Mszy Świętej o 18.30 szczególna modlitwa za powołanych i o powołania, szczególnie z naszej parafii.

8.W piątek, Koronka I Msza Święta w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00.

9.W najbliższą niedzielę, Mszą Świętą wieczorną rozpoczynamy całodobową modlitwę o powołania przed Najświętszym Sakramentem. Zachęcamy i bardzo prosimy o włączenie się w tę nocną i całodzienną adorację, którą zakończymy w poniedziałek Mszą Świętą wieczorną.

10.Kartki na wypominki przy wyjściu na stolikach. Na karkach jest wypisany dzień, w który będą czytane te wypominki.

11.Polecamy prasę katolicką wyłożoną na stoliku. Św. Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Królowa Różańca i Mały Gość Niedzielny.

12.Jubilatom i Solenizantom życzymy Bożego Błogosławieństwa. Za uczestnictwo w Eucharystii, za ofiary pięknie dziękujemy, za wszelkie oznaki życzliwości, za modlitwę. Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak Proboszcz

Udostępnij: