OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 NIEDZIELA ZWYKŁA / 04.09.2022 A.D./

1. Pierwszy poniedziałek miesiąca: szczególna modlitwa za dzieci nienarodzone w wyniku aborcji, poronienia, urodzone martwe, utracone bez chrztu św., i ich rodziców.

2. Pierwszy wtorek miesiąca, o godzinie 18.30 Msza Święta z wypominkami rocznymi za zmarłych.

3.Środa, Msza Święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Czwartek, Narodzenie NMP / 8 września / – Matki Bożej Siewnej. Po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu go godziny Apelu Jasnogórskiego.

5. Piątek, Godzina Miłosierdzia od 15 o 16, Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Msza Święta wieczorna i nasze dziękczynienie w 77 rocznicę pierwszej odprawionej w Goleniowie naszym kościele w po wojnie.

6. W najbliższą niedzielę na Mszę Świętą o godzinie 14.00 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych, po Mszy Świętej spotkanie. Rodziców i młodzież kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę Świętą i spotkanie o godzinie 18.30

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej świątyni: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny i innej.

8. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, obfitości Bożego Błogosławieństwa. Za dobro i ofiary na potrzeby parafii i kościoła mówimy Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak

Proboszcz

Udostępnij: