OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 NIEDZIELA ZWYKŁA / 29.08.2021A.D. /

1.W środę 1 września dzień pamięci ofiar II wojny światowej, rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 8.00 dzieci, młodzież, rodziców, dziadków i nauczycieli, będziemy się modlić o Boże Błogosławieństwo u progu nowego roku. Msza Święta wieczorna i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2.Pierwszy czwartek miesiąca, modlitwa za powołanych i o powołania. Zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną ministrantów, lektorów i ich rodziców.

3.Pierwszy piątek miesiąca, Godzina Miłosierdzia od 15 do 16, Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godzinie 18.30 z nabożeństwem pierwszopiątkowym. Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych z posługą kapłańską. Wspomnienie Świętego Grzegorza Wielkiego papieża.

4.Pierwsza sobota miesiąca, ksiądz Marek odwiedzi chorych z posługą kapłańską. Po Mszy Świętej o godzinie 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy Świętej wieczornej. Różaniec o godzinie 18.00 i Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi z udziałem wspólnot: Duchowej Adopcji, Szkaplerznej, Żywego Różańca. Zmiana tajemnic różańca.

5.Spowiedż święta w każdy dzień powszedni przed Mszą Świętą od godziny 18.00.

6. 9 września-76rocznica odprawienia w naszym kościele pierwszej Mszy Świętej w Goleniowie po wojnie .

7.W drugą niedzielę września spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do pierwszej Komunii Świętej.

8.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej świątyni: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny i innej.

9.Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, obfitości Bożego Błogosławieństwa. Za dobro i ofiary na potrzeby parafii i kościoła mówimy Bóg zapłać.

 

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak  Proboszcz

Udostępnij: