OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 NIEDZIELA ROKU 28.08.2022 A.D.

1. W liturgii tego tygodnia:

29.08. / poniedziałek / – Męczeństwo Świętego Jana Chrzciciela.
03.09. / sobota / – Świętego Grzegorza Wielkiego papieża i doktora Kościoła.

2. Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Pierwszy czwartek miesiąca, 1 września dzień pamięci ofiar II wojny światowej, rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy  na Mszę Świętą o godzinie 8.00 dzieci, młodzież, rodziców, dziadków i nauczycieli, będziemy się modlić o Boże Błogosławieństwo u progu nowego roku. Modlitwa za powołanych i o powołania, zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną ministrantów, lektorów i ich rodziców.

4. Pierwszy piątek miesiąca, Godzina Miłosierdzia od 15 do 16, Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godzinie 18.30 z nabożeństwem pierwszopiątkowym. Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych z posługą kapłańską.

5. Pierwsza sobota miesiąca, ksiądz Marek odwiedzi chorych z posługą kapłańską. Po Mszy Świętej o godzinie 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy Świętej wieczornej. Różaniec o godzinie 18.00 i Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi z udziałem wspólnot: Duchowej Adopcji, Szkaplerznej, Żywego Różańca. Zmiana tajemnic różańca.

6. Spowiedź święta w każdy dzień powszedni przed Mszą Świętą od godziny 18.00

7. 77rocznica odprawienia w naszym kościele pierwszej Mszy Świętej w Goleniowie po wojnie 9 września

8. W drugą niedzielę września spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do pierwszej Komunii Świętej.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej świątyni: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny i innej.

10. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, obfitości Bożego Błogosławieństwa. Za dobro i ofiary na potrzeby parafii i kościoła mówimy Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak

Proboszcz

Udostępnij: