OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 NIEDZIELA ADWENTU

1.Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty o godzinie 6.00 z lampionami i wtorki i czwartki o godzinie 17.00. W najbliższą 3 niedzielę Adwentu rozpoczniemy nasze święte rekolekcje.

2.Pierwszy poniedziałek miesiąca, szczególna modlitwa za dzieci nienarodzone w wyniku aborcji, poronienia, urodzone martwe, utracone bez chrztu św., za ich rodziców i rodziny.

3.Pierwszy wtorek miesiąca, o godzinie 18.30 Msza Święta z wypominkami rocznymi za zmarłych. Kartki wypominkowe na stoliku z prasą. Tego dnia wspominamy Świętego Mikołaja bp

4. Środa, wspomnienie Świętego Ambrożego bp dK, po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.Czwartek , Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze Święte : 6.00, 12.00 / Godzina Łaski / kartki intencyjne na tę Mszę Świętą na stoliku z prasą. Po Mszy Świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego.

6.Piątek, Godzina Miłosierdzia od 15.00 do 16.00 – Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu.

7.Sobota, o godzinie 10.00 Msza Święta w intencji chorych i starszych, tych którzy się nimi opiekują z osobistym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

8.W poświęcony opłatek zaopatrujemy się w zakrystii. Świece Caritas nabywamy przy wyjściu z kościoła. Po Mszach Świętych do puszek możemy złożyć ofiarę na Kościoły Wschodnie.

9.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, naszego miesięcznika Święty Jerzy.

10. Jubilatom i Solenizantom życzymy od ołtarza Bożego Błogosławieństwa. Za dobro, życzliwość i ofiary. Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: