OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 NIEDZIELA ZWYKŁA / 02.07.2023 A.D. /

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

03.07. / poniedziałek/ – Świętego Tomasza, Apostoła
06.07. / czwartek/ – Błogosławionej Marii Teresy Ledóchwskiej dz,
08.07. / sobota / – Świętego Jana z Dukli prezb.

2.Dzisiaj o godzinie 12.00 autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium Królowe Pokoju w Siekierkach na wspólnotowy pokutny różaniec. 3. W okresie wakacyjnym nie będzie Mszy Świętej o godzinie 14.00 w niedziele i o godzinie 7.00 w dni powszednie. Dodatkowo będzie Eucharystia w niedziele o godzinie 20.30 4. Spowiedź w czasie wakacji w dni powszednie od godziny 18.00 do Mszy Świętej wieczornej.

3. Pierwszy poniedziałek miesiąca, modlitwa za dzieci nienarodzone w wyniku aborcji, poronienia, urodzone martwe, za ich rodziców i rodziny o godzinie 18.30 6. Pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 18.30 Msza Święta i modlitwa wypominkowa za naszych zmarłych polecanych na kartkach, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

4. Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Pierwszy czwartek miesiąca modlitwa o powołania i za powołanych, po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim.

6. Pierwszy piątek miesiąca, rano Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych z posługą kapłańską. W Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00 – Koronka, Msza Święta. Msza Święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 18.30 i nabożeństwo pierwszopiątkowe. 10 .Na przełomie miesiąca lipca i sierpnia wyruszy Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pełna informacja na stronie internetowej www. Szczecińska.pl.

7. Polecamy prasę katolicką, nasz miesięcznik Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Trwajmy w miłości.

8. Solenizantom i Jubilatom życzymy zdrowia i Bożego Błogosławieństwa. Niech Bóg strzeże nas i nami się opiekuje. Bóg zapłać za dobro i ofiary na rzecz kościoła i parafii.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: