OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY / 27.12.2020 A.D. /

1.Dzisiaj Uroczystość Świętej Rodziny z Nazaretu Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się o świętość naszych małżeństw i rodzin, stąd odnowienie przysięgi małżeńskiej i uroczyste błogosławieństwo.

2.Poniedziałek, Święto Młodzianków Męczenników z Betlejem. Dzień modlitwy za dzieci, szczególnie te zagrożone, już poczęte.

3.Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.Czwartek, 31.12. ostatni dzień roku 2020, serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 16.00 i nabożeństwo dziękczynno – błagalne.

5.W Nowy Rok Msze Święte o godzinie 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 14.00, 18.30. Jest to dzień poświęcony Maryi Bożej Rodzicielki, dzień modlitwy o pokój. Pamiętajmy o obowiązku uczestnictwa w Eucharystii.

6.Pierwsza sobota. Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny o godzinie 18.30, poprzedzona modlitwą różańcową. Zmiana tajemnic żywego różańca. Po Mszy Świętej o godzinie 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja. Ksiądz Paweł odwiedzi chorych. Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych 8 stycznia w piątek. Zapraszamy parafian mieszkających w Zabrodziu, Inince, Łozienicy i Domastryjewa na Mszę Świętą w ich intencji.

7.Różaniec w naszej parafii odmawiamy w dni powszednie codziennie o godzinie 18.00.

8.Pierwsza niedziela miesiąca Msza Święta od rodziców w intencji ich dzieci o godzinie 14.00.

9.Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli, Msze Święte jak w niedziele. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie wody, kadzidła i kredy.

10.Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, niech Nowonarodzony obficie błogosławi.

11.Bóg zapłać za wspólne przeżywanie Eucharystii, dobro, życzliwość i ofiary składane na potrzeby kościoła i
parafii.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: