OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO / 23.05.2021A.D./

1.Dziś z racji zakończenia okresu wielkanocnego w każdej Mszy Świętej do aklamacji Idźcie w pokoju Chrystusa, dodaje się podwójne Alleluja. Paschał umieszcza się przy chrzcielnicy.

2.Poniedziałek, uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Archidiecezji. Msze Święte o godzinie : 7.00; 10.00; 18.30.

3.Środa, wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana, dzień Matki, każdy z nas niech pomodli się za mamę, o dar Bożego Błogosławieństwa, a jeśli jej nie ma wśród żyjących to niech w modlitwie pamięta i prosi o dar życia wiecznego. Po Mszy Świętej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.Czwartek, święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego, comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Bł. Abp Jerzego Matulewicza.

5.Piątek Godzina Miłosierdzia, Koronka i Msza Święta o 15.00. Jest to 40 rocznica śmierci Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski.

6.Sobota, wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej.

7.Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

8.Solenizantom i Jubilatom składamy z serca płynące życzenia. Bożego Błogosławieństwa i wstawiennictwa świętych patronów. Bóg zapłać za wspólna modlitwę życzliwość, pomoc i ofiary na rzecz kościoła i parafii.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: