OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE / 04.04.2021A.D./

1.Jutro, drugi dzień świętowania. Msze Święte jak w niedziele. W naszych modlitwach i ofiarach tradycyjnie pamiętamy o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i Wydziale Teologicznym naszego Uniwersytetu. Ofiary składamy do puszek przy wyjściu z kościoła.

2. Pierwszy wtorek miesiąca, Msza Święta wieczorna w intencji naszych zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.

3.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta o godzinie 18.30.

4.W czwartek modlimy się o powołania i powołanych. Po Mszy Świętej o godzinie 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Apelu Jasnogórskiego.

5.W piątek Msza Święta z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. Rano ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych.

6. Sobota, po Mszy Świętej o godzinie 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja. W czasie adoracji o godzinie 9.00 modlitwa różańcowa do Boga Ojca w intencjach papieża Franciszka. Wspólnotowy różaniec o godzinie 18.00 i Msza Święta wynagradzająca z udziałem wspólnot: Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, Szkaplerznej i Żywego Różańca. Po Eucharystii zmiana tajemnic różańca.

7.Trwa Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego przypadająca w najbliższą niedzielę.

8.Jubilatom i Solenizantom składamy z serca płynące życzenia. Za ofiary na Ziemię Świętą składane przy adoracji krzyża, za dary składane przy poświęceniu pokarmów, za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, za każdy dar serca pięknie dziękujemy. Wszystkim gościom i parafianom życzymy miłego świętowania.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: