OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA / 09.05.2021 A.D. /

1. Miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Codziennie wyśpiewujemy Jej cześć w Litanii Loretańskiej. Wpiszmy to nabożeństwo o godzinie 18.00 w naszą pobożność i znajdujmy czas by w nim uczestniczyć.

2.Drugi wtorek miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo ku czci Świętego Michała Archanioła z modlitwą o uzdrowienie oraz uwolnienie duszy i ciała. Jest to również 11 dzień miesiąca, Msza Święta o godzinie 10.00 z osobistym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

3.Środa, Nowenna i Msza Święta do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kartki na intencje przy wyjściu z kościoła.

4.Czwartek, 13 maja 104 rocznica objawień w Fatimie, po Mszy Świętej wieczornej różaniec, a po nim wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego.

5.Piątek, Koronka i Msza Święta o godzinie 15.00 w Godzinę Bożego Miłosierdzia. Liturgiczne wspomnienie Świętego Macieja.

6. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców i zaproszonych gości w tym tygodniu wygląda następująco: środa- klasa IIIA, czwartek – klasa IIIB, piątek – klasa IIIC o godzinie 16.00. Biały Tydzień dla dzieci, które dzisiaj przyjęły Jezusa po raz pierwszy do swojego serca od poniedziałku do piątku Msza Święta o godzinie 17.00.

7.Najbliższa niedziela, uroczystość I Komunii Świętej na Mszy Świętej o godzinie 10,30, 12.00 i 14.00.

8.Polecamy prasę katolicka: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się i nasz parafialny miesięcznik Św. Jerzy.

9.Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy łaski Bożej i opieki świętych Patronów. Bóg zapłać za ofiary na kościół i parafię. Dziękujemy za dar obecności i wspólnotowej modlitwy. Życzymy miłej niedziel i samych dobrych dni rozpoczynającego się tygodnia.

Ksiądz Kanonik Wacław
Nowak Proboszcz.

Udostępnij: