OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 NIEDZIELA ROKU / 14.02.2021A.D. /

1.Trzeci wtorek miesiąca, różaniec do 7 Boleści Matki Bożej, modlitwa o dobrą śmierć, spotkanie wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci.

2.Środa Popielcowa, rozpoczynamy Wielki Post, szczególny okres liturgiczny w Kościele. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o godzinie 7.00, 10.00, 17.00, 18.30.

3.Czwartek, prosimy i dziękujemy za powołania do życia kapłańskiego, zakonnego i misyjnego. Po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego.

4.Piątek, w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00. Koronka, Msza Święta i Droga Krzyżowa. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 17.00 dla dzieci, a o godzinie 18.00 dla młodzieży i dorosłych. Po Mszy Świętej wieczornej comiesięczne nabożeństwo ku czci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki.

5.Sobota, 5 rocznica święceń kapłańskich Księdza Pawła Michniewicza naszego wikariusza. Zapraszamy na wieczorną Eucharystię i prosimy o modlitwę.

6.Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.45.

7.Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Królowa Różańca, Miłujcie się.

8.W czasie Wielkiego Postu na stoliku z prasą będzie stała skarbona na kwiaty do Bożego Grobu, a na filarze puszka na jałmużnę wielkopostną.

9.Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa.

10.Dziękujemy za wspólnotę modlitwy. Bóg zapłać za dobro, życzliwość, pomoc i ofiary na parafię i Seminarium Duchowne.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: