1.W liturgii tego tygodnia:
28.10. / środa / – Św. Szymona i Judy Tadeusza Ap, święto
2.W najbliższa niedzielę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o godzinie 8.00 , 9.15, 10.30, 12.00, 14.00 18.30 ; . Przypominamy, że cmentarz jest miejscem świętym, miejscem spoczynku naszych najbliższych, należy się tam zachować godnie. Modlitwa wypominkowa codziennie od 3 listopada o godzinie 17.50.
3.Zgodnie z wolą Ojca Świętego w zaistniałej sytuacji, w tym roku można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych przez cały miesiąc listopad / spowiedź św. ,komunia św., modlitwa w intencjach Ojca Świętego, nawiedzenie cmentarza, kościoła /.Skorzystajmy z sakramentu pokuty, spowiedzi św. codziennie w czasie różańca od godziny 18.00 – 18.30.
4.Trwa miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe.
5.Wtorek, comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem Błogosławionego Arcybiskupa Jerzego Matulewicza z oddaniem czci relikwią.
6.Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7.Czwartek, Po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego.
8.Piątek, w Godzinę Miłosierdzia od 15.00 – 16.00 Koronka, Msza Święta o Bożym Miłosierdziu.
9.Karki na wypominki listopadowe, są wyłożone na stoliku przy bocznym wyjściu z kościoła.
10.Polecamy prasę katolicką i książki religijne.
11. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Niech Bóg Błogosławi i strzeże tego, co w nas piękne i dobre. Bóg zapłać za ofiary z racji przyjmowanych sakramentów, zamawianych Mszy Świętych, składanych na tacę i te składane na wypominki.
Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz