OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA / 26.04. 2020A.D.

1. Poniedziałek, 6 rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II i Jana XXIII na Mszy Świętej o godzinie 18.30 będziemy uwielbiać Boga za ten wielki dar dla Kościoła.

2. Środa, 29 kwietnia – Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.Wieczorna Msza Święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Czwartek, po Mszy Świętej o godzinie 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 21.00.

4.Pierwszy piątek miesiąca, Msza Święta z Koronką do Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00 Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i nabożeństwo pierwszopiątkowe połączone z pierwszym nabożeństwem majowym o godzinie 18.00. Rozpoczynamy w piątek miesiąc maj i nabożeństwa majowe o godzinie 18.00.

5. W miesiącu maju nie ma odwiedzin chorych. Tylko na osobiste życzenie.

6.Na mocy dekretu Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w roku 2020 została przeniesiona na sobotę 2 maja Msze Święte o godzinie 7.00 ; 10.00; 18.30. Wieczorna Msza Święta ze szczególnym udziałem wspólnoty Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, Szkaplerznej, Żywego Różańca. Jest to pierwsza sobota miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie po Mszy
Świętej o godzinie 10.00.

7.Sakrament Pokuty w dni powszednie rano o godzinie 7.00, wieczorem od godziny 18.00 do wieczornej Eucharystii. W niedziele w czasie Mszy Świętych.

8.Zachęcamy do lektury majowego miesięcznika parafialnego Święty Jerzy, tygodników Niedziela, Gość Niedzielny i dwumiesięczników Królowa Różańca, Miłujcie się.

9.Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy życzenia obfitości wszystkim Bożego Błogosławieństwa. Za ofiary na potrzeby parafii i kościoła dziękujemy. Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak – Proboszcz

Udostępnij: