OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 NIEDZIELA ZWYKŁA / 11.10.2020 A.D. /

1.W naszej Ojczyźnie po raz 20 obchodzimy Dzień Papieski. Wspieramy modlitwą i ofiarą Fundację Nowego Tysiąclecia, a przez to budujemy żywy pomnik Świętemu Janowi Pawłowi II. Pięknie dziękuje w imieniu młodzieży
stypendialnej.
2.W liturgii tego tygodnia:
Wtorek / 13.10. / – Błogosławionego Honorata Koźmińskiego prezb.
Czwartek / 15.10. / – Świętej Teresy od Jezusa dz
Piątek / 16.10. / – Świętej Jadwigi Śląskiej
Sobota / 17.10. / – Świętego Ignacego Antiocheńskiego bp m,
3.Nabożeństwo różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. Dla dorosłych i młodzieży o godzinie 18.00. W soboty i niedziele dla wszystkich o godzinie 18.00. Odmawiajcie różaniec – prosi Maryja w Fatimie.
4. Drugi wtorek miesiąca, nabożeństwo do Świętego Michała Archanioła o uzdrowienie i uwolnienie ciała i duszy. Po Mszy Świętej wieczornej procesja fatimska, 103 rocznica szóstych objawień w Fatimie.
5.Środa, 14 października Dzień Edukacji Święto Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów i pracowników szkół. Polecamy modlitwie i wyrażamy wdzięczność za wychowawczy trud. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
6.Czwartek, dzień Dziecka Utraconego, po Mszy Świętej wieczornej, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego.
7.Piątek, w godzinie Miłosierdzia od 15.0 do 16.00: Koronka, Msza Święta o Bożym Miłosierdziu.
8.Kartki na wypominki listopadowe, wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zwróćmy uwagę, że na kartce jest dzień tygodnia, w którym zostaną odczytane wypominki.
9.Polecamy prasę katolicką: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Królowa Różańca.
10. Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożego Błogosławieństwa. Za wszelkie dobro i ofiary. Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: