OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 NIEDZIELA ZWYKŁA 07.10.2018 A.D.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 NIEDZIELA ZWYKŁA 07.10.2018 A.D.
1.W naszej Ojczyźnie po raz 18 w najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski. Wspieramy modlitwą i ofiarą Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, a przez to budujemy żywy pomnik Świętemu Janowi Pawłowi II. Przypominamy, że w naszej świątyni jest obecny Święty Jan Paweł w relikwiach, czczony każdego 22 dnia miesiąca.

2.W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

We wtorek / 09. 10. / – Błogosławionego Wincentego Kadłubka bp

W sobotę/ 13.10. / – Błogosławionego Honorata Koźmińskiego, kapłana

3.Codziennie w miesiącu październiku nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godzinie 17.00, dla dorosłych i młodzieży o godzinie 18.00. W soboty i niedziele wspólne o godzinie 18.00.

4.W poniedziałek nabożeństwo do Archanioła Michała, połączone z nabożeństwem różańcowym.

5. W środę Mszą Świętą wieczorną w intencji, tych, których Jezus powoła rozpoczynamy całodobową modlitwę o powołania przed Najświętszym Sakramentem. Zachęcamy i bardzo prosimy o włączenie się w tę nocną i całodzienną adorację, którą zakończymy w czwartek Apelem Jasnogórskim.

6.W piątek, Koronka i Msza Święta w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 Do 16.00.

7. W sobotę 13 października o godzinie 11.00 w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie koronacja obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski pod przewodnictwem ks. abp. Wojciecha Polaka Prymasa Polski, Metropolity Gnieźnieńskiego. Zapraszamy na wyjazd na tę uroczystość. Zapisy u księdza Proboszcza. W parafii w sobotę, po Mszy Świętej wieczornej procesja fatimska, w 101 rocznica szóstych Objawień Fatimskich.

8. W niedzielę, 14 października, Dzień Edukacji Święto Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów i pracowników szkoły. W najbliższą niedzielę na Mszę Świętą o godzinie 14.00 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

9.W niedziele październikowe ministranci będą przed kościołem rozprowadzać znicze na groby naszych bliskich.

10.Kartki na wypominki przy wyjściu na stolikach. Na karkach jest wypisany dzień, w który będą czytane te wypominki.

11.Polecamy prasę katolicką wyłożoną na stoliku. Św. Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się i czasopisma dla dzieci.

12.Jubilatom i Solenizantom życzymy Bożego Błogosławieństwa. Za uczestnictwo w Eucharystii, za ofiary pięknie dziękujemy, za wszelkie oznaki życzliwości, za modlitwę. Bóg zapłać.

 

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: