OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 NIEDZIELA ZWYKŁA 04.10.2020A.D

1.W naszej Ojczyźnie po raz 20 w najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski. Wspieramy modlitwą i ofiarą Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, a przez to budujemy żywy pomnik Świętemu Janowi Pawłowi II. Przypominamy, że w naszej świątyni jest obecny Święty Jan Paweł w relikwiach, czczony każdego 22 dnia miesiąca.
2.W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
W poniedziałek / 05.10. / – Świętej Faustyny Kowalskiej
W środę / 07.10. / – NMP Różańcowej
W piątek / 09. 10. / – Błogosławionego Wincentego Kadłubka
3. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godzinie 17.00 od poniedziałku do piątku, dla dorosłych i młodzieży o godzinie 18.00. W soboty i niedziele wspólne o godzinie 18.00.
4.We wtorek, nabożeństwo do Archanioła Michała, połączone z nabożeństwem różańcowym.
5. W piątek, Msza Święta wieczorna w intencji tych, których Jezus powoła i powołuje. Rozpoczynamy całodobową modlitwę o powołania przed Najświętszym Sakramentem. Zachęcamy i bardzo prosimy o włączenie się w tę nocną i całodzienną adorację, którą zakończymy w sobotę Mszą Świętą wieczorną. Koronka i Msza Święta w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 Do 16.00
6. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 14.00 spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
7.Kartki na wypominki przy wyjściu na stolikach. Na karkach jest wypisany dzień, w który będą czytane te wypominki.
8.Polecamy prasę katolicką wyłożoną na stoliku. Św. Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Królowa Różańca i czasopisma dla dzieci.
9.Jubilatom i Solenizantom życzymy Bożego Błogosławieństwa. Za uczestnictwo w Eucharystii, za ofiary pięknie dziękujemy, za wszelkie oznaki życzliwości, za modlitwę. Bóg zapłać.
Ksiądz Kanonik Wacław Nowak Proboszcz

Udostępnij: