OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 NIEDZIELA ZWYKŁA 02.10.2022A.D

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

We wtorek / 04.10. / – Świętego Franciszka z Asyżu
W środę / 05.10. / – Świętej Faustyny Kowalskiej
W piątek / 07.10. / – NMP Różańcowej

2. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godzinie 17.00 od poniedziałku do piątku, dla dorosłych i młodzieży o godzinie 18.30.

3. Pierwszy poniedziałek miesiąca, szczególna modlitwa za dzieci nienarodzone w wyniku aborcji, poronienia, utracone bez chrztu św, ich rodziców i rodzin podczas Mszy Świętej wieczornej.

4. Pierwszy wtorek miesiąca, Msza Święta wieczorna z wypominkami za zmarłych.

5. Środa , Nowenna do Matki Bożej Nieostającej Pomocy.

6.Pierwszy czwartek miesiąca, podczas Mszy Świętej o godzinie 18.30 szczególna modlitwa za powołanych i o powołania, szczególnie z naszej parafii. Spotkanie z rodzicami lektorów i ministrantów

7. Pierwszy piątek miesiąca , rano ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych. Koronka I Msza Święta w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwo pierwszopiątkowe połączone z nabożeństwem różańcowym.

8. W najbliższą niedzielę gościmy Ojca Oblata z kalendarzami na nowy rok.

9. Kartki na wypominki przy wyjściu na stolikach. Na karkach jest wypisany dzień, w który będą czytane te wypominki.

10. Polecamy prasę katolicką wyłożoną na stoliku. Św. Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Królowa Różańca i Mały Gość Niedzielny.

11. Jubilatom i Solenizantom życzymy Bożego Błogosławieństwa. Za uczestnictwo w Eucharystii, za ofiary pięknie dziękujemy, za wszelkie oznaki życzliwości, za modlitwę. Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak Proboszcz

Udostępnij: