OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 NIEDZIELA ZWYKŁA / 06.09.2020 A.D./

1.Pierwszy poniedziałek miesiąca, szczególna modlitwa za dzieci nienarodzone w wyniku aborcji, poronienia, urodzone martwe, utracone bez chrztu świętego, ich rodziców.

2.Drugi wtorek miesiąca, święto narodzenia NMP, po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo ku czci Świętego Archanioła Michała z modlitwą o uzdrowienie oraz uwolnienie duszy i ciała. Spotkanie Kręgu Biblijnego.

3.Środa, 75 rocznica pierwszej w powojennym Goleniowie Mszy Świętej, która została odprawiona w naszym kościele.

4. Czwartek, modlitwa o powołania i za powołanych, po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego

5.Piątek, o godzinie 10.00 Msza Święta dla chorych z osobistym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W Godzinie Miłosierdzia od 15 do 16 – Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu.

6.W niedzielę 13 września, po Mszy Świętej wieczornej procesja fatimska z różańcem w ręku.

7.W najbliższą niedzielę na Mszę Świętą o godzinie 14.00 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych, po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami i dziećmi.

8.Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny śpiewamy w każdą niedzielę po godzinie 7.30

9.Spowiedź w naszej parafii w niedziele w czasie Mszy Świętej. W dzień powszedni przed Mszą Świętą od godziny 18.00 do 18.30

10.Polecamy prasę katolicką: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny,

11.Solenizantom i Jubilatom życzymy Błogosławieństwa od Boga i miłości od ludzi. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii i kościoła.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak Proboszcz

Udostępnij: