OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 NIEDZIELA ZWYKŁA / 30.08.2020A.D. /

1. We wtorek 1 września rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 8.00 dzieci, młodzież, rodziców, dziadków i nauczycieli, będziemy się modlić o Boże Błogosławieństwo u progu nowego roku.

2.Pierwszy wtorek miesiąca, o godzinie 18.30 Msza Święta z wypominkami rocznymi za zmarłych. Karki wypominkowe na stoliku z prasą.

3.Środa, Msza Święta w intencjach podziękowań i próśb w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.30

4. Pierwszy czwartek miesiąca, modlitwa za powołanych i o powołania. Zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną ministrantów, lektorów i ich rodziców.

5.Pierwszy piątek miesiąca, Godzina Miłosierdzia od 15 do 16, Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godzinie 18.30 z nabożeństwem pierwszopiątkowym. Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych z posługą kapłańską.

6.Pierwsza sobota miesiąca, rano odwiedziny chorych z posługą kapłańską. Po Mszy Świętej o godzinie 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy Świętej wieczornej. Różaniec o godzinie 18.00 i Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi z udziałem wspólnot: Duchowej Adopcji, Szkaplerznej, Żywego Różańca. Zmiana tajemnic różańca.

7. 75rocznica odprawienia w naszym kościele pierwszej Mszy Świętej w Goleniowie po wojnie 9 września.

8. W najbliższą niedzielę pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Nadodrzańskiej Królowej Pokoju. Zapisy przy stoliku z prasą.

9. w niedziele 6 września odbędzie się w naszym mieście akcja charytatywna na rzecz Pauliny Kaczor, która cierpi na SM / stwardnienie rozsiane/, rok temu zdiagnozowano boreliozę. Przed kościołem stoisko z ciastem, dochód na leczenie, a o godzinie 18.00 koncert w GDK.

10.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w naszej świątyni: Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny i innej.

11.Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, obfitości Bożego Błogosławieństwa. Za dobro i ofiary na potrzeby parafii i kościoła mówimy Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak Proboszcz

Udostępnij: