OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 NIEDZIELA ZWYKŁA / 23.08.2020 A.D. /

1.W liturgii Kościoła tego tygodnia :
24.08. / poniedziałek / – Świętego Bartłomieja Apostoła, święto
26.08. / środa / – Uroczystość, NMP Częstochowskiej
27.08. / czwartek / – Świętej Moniki
28.08. / piątek / – Świętego Augustyna bk dK
29.08. / sobota / – Męczeństwo Świętego Jana Chrzciciela

2.W środę modlitwę kierujemy do Jezusa przez orędownictwo Jego Matki nieustannie nam pomagającej. Kartki do wypisywania intencji na stoliku z prasą.
3.W czwartek, comiesięczne nabożeństwo za wstawiennictwem bł. abpa Jerzego Matulewicza z oddaniem czci jego relikwiom. Po Mszy Świętej o godzinie 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego.
4.W piątek w Godzinie Miłosierdzia, Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Od poniedziałku, 31 sierpnia, wracamy do codziennej Mszy Świętej o godzinie 7.00 W dzień powszedni, oraz w niedziele do Mszy Świętej o godzinie 14.00 dla dzieci i ich rodzin. Nie będzie Mszy Świętej o godz.20.30
5.Zachęcamy do praktykowania pierwszych piątków i pierwszych sobót miesiąca. Spowiedź może być wcześniej, chodzi o to by w ten dzień być w stanie łaski uświęcającej, i w pełni uczestniczyć w Eucharystii.
6.Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, naszego miesięcznika Święty Jerzy i innej dostępnej w naszej świątyni.
7.Solenizantom i Jubilatom życzymy miłości Boga i ludzi. Serdecznie dziękujemy za modlitwę, życzliwość, dobro i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii. Bóg zapłać!
Ksiądz Kanonik Wacław Nowak Proboszcz

Udostępnij: