OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 NIEDZIELA ZWYKŁA / 22.08.2021 A.D. /

1.W liturgii Kościoła tego tygodnia :

24.08. / wtorek / -Świętego Bartłomieja Apostoła, święto
26.08./ czwartek/ – Uroczystość, NMP Częstochowskiej
27.08./ piątek / – Świętej Moniki
28.08. / sobota / -Świętego Augustyna bk dK

2.We wtorek, comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem Świętego Jerzego z oddaniem czci ikony z Syrii.

3.W środę modlitwę kierujemy do Jezusa przez orędownictwo Jego Matki nieustannie nam pomagającej. Kartki do wypisywania intencji na stoliku z prasą.

4.W czwartek uroczystość NMP Częstochowskiej, Msze Święte: 10.00 , 18.30, po Mszy Świętej o godzinie 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego.

5.W piątek w Godzinie Miłosierdzia, Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu. Po Mszy Świętej wieczornej, comiesięczne nabożeństwo za wstawiennictwem bł. abpa Jerzego Matulewicza

6.Od czwartku, 2 września, wracamy do codziennej Mszy Świętej o godzinie 7.00 w dzień powszedni, oraz w niedziele do Mszy Świętej o godzinie 14.00 dla dzieci i ich rodzin. Nie będzie Mszy Świętej o godz.20.30

7.Zachęcamy do praktykowania pierwszych piątków i pierwszych sobót miesiąca. Spowiedź może być wcześniej, chodzi o to by w ten dzień być w stanie łaski uświęcającej, i w pełni uczestniczyć w Eucharystii.

8.Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, naszego miesięcznika Święty Jerzy i innej dostępnej w naszej świątyni.

9.Solenizantom i Jubilatom życzymy miłości Boga i ludzi. Serdecznie dziękujemy za modlitwę, życzliwość, dobro i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii. Bóg zapłać!

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak Proboszcz

Udostępnij: