OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19 NIEDZIELA ZWYKŁA / 08.08.2021A.D./

1.Witamy i serdecznie pozdrawiamy wszystkich gości przebywających na terenie naszej wspólnoty parafialnej.

2.W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

09.08./poniedziałek/ -św. Teresy Benedykty od Krzyża dziewicy i męczennicy, patronki Europy
10.08. / wtorek / – św. Wawrzyńca diakona męczennika
11.08. / środa / – św. Klarę
14.08. / sobota / – św. Maksymiliana Marii Kolbego kapłana , męczennika

3.Drugi wtorek miesiąca, nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie.

4.W środę 11 dzień miesiąca, Msza Święta za chorych z osobistym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji próśb i podziękowań, po Mszy Świętej.

5.W czwartek modlimy się o powołania i za powołanych do kapłaństwa, życia zakonnego i misyjnego. Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 21.00.

6.W piątek w godzinę Miłosierdzia / o godz. 15.00 /, Koronka i Msza Święte o Bożym Miłosierdziu. Po Mszy Świętej różaniec z racji rocznicy objawień fatimskich.

7.Trwa nasza 37 Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, która idzie w intencji nowych i świętych powołań. Modlimy się za pielgrzymów codziennie we Mszach Świętych i prosimy o ten dar modlitwy w naszych domach. Zapraszamy do udziału w pieszych pielgrzymkach, ze Szczecina sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej do Myśliborza do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu w dniach 23-25 sierpnia i 15 sierpnia ze Stargardu do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej początek godzina 4.15 kościół Matki Bożek Królowej Świata.

8. Pielgrzymka autokarowa szlakiem sanktuariów św. Józefa w roku Świętego Józefa w dniach 22 – 25 września w ramach Archidiecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę.

9.Najbliższa niedziela to uroczystość Matki Bożej Wniebowzięcia. Poświęcenie zbóż, ziół , kwiatów i owoców.

10.Polecamy prasę katolicką wyłożoną na stolikach, dostępną w naszym kościele.

11.Solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia. Za dobro i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii serdecznie dziękujemy.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: