OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 NIEDZIELA ROKU/01.08.2021 A.D./

1.Witamy i serdecznie pozdrawiamy wszystkich gości przebywających na terenie naszej wspólnoty
parafialnej.

2.W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
04.08. / środa / – św. Jana Marii Vianney’a
08.08. / niedziela / – św. Dominika

3.Pierwszy poniedziałek miesiąca, szczególna modlitwa za dzieci nienarodzone w wyniku aborcji, poronienia, urodzone martwe, utracone bez chrztu św., ich rodziców i rodziny.

4.Pierwszy wtorek miesiąca, Msza Święta o godzinie 18.30 z wypominkami za zmarłych. Kartki na stoliku z prasą.

5. Pierwsza środa miesiąca, Msza Święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.Pierwszy czwartek miesiąca, modlitwa o powołania i za powołanych. Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 21.00.

7.Pierwszy piątek miesiąca, święto Przemienienia Pańskiego, rano Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych. Koronka i Msza Święta w Godzinę Miłosierdzia od 15.00 do 16.00, o godzinie 18.30 Msza Święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z nabożeństwem pierwszopiątkowym.

8.Pierwsza sobota miesiąca, rano Ksiądz Marek odwiedzi chorych z posługą kapłańską. Od godziny 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy Świętej wieczornej. Modlitwa różańcowa do Boga Ojca o godzinie 9.00 Różaniec o godzinie 18.00 i Msza Święta z udziałem wspólnot: Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, Szkaplerznej, Żywego Różańca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

9.Trwa nasza 37 Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, która idzie w intencji nowych i świętych powołań. Modlimy się za pielgrzymów codziennie we Mszach Świętych i prosimy o ten dar modlitwy w naszych domach.

10. W najbliższą niedzielę ofiarą do puszki wspomagamy Wydział Teologiczny w Szczecinie i KUL.

11.Polecamy prasę katolicką wyłożoną na stolikach, dostępną w naszym kościele.

12.Solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia. Za dobro i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii serdecznie dziękujemy.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak Proboszcz

Udostępnij: