OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 NIEDZIELA ZWYKŁA / 27.06.2021A.D. /

1. Poniedziałek, wspomnienie Świętego Ireneusza bp m, 1.7.

2. Wtorek, uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godzinie 7.00, 10.00, 18.30. Mszy Świętej wieczornej przewodniczył będzie Ksiądz Paweł – Solenizant. Będzie to jednocześnie Msza Święta na której podziękujemy księdzu Pawłowi na jego posługę trzyletnią w parafii.

3.W okresie wakacyjnym nie będzie Mszy Świętej o godzinie 14.00 w niedziele i o godzinie 7.00 w dni powszednie. Dodatkowo będzie Eucharystia w niedziele o godzinie 20.30.

4.Spowiedź w czasie wakacji w dni powszednie od godziny 18.00 do Mszy Świętej wieczornej.

5.Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta w intencjach próśb i podziękowań.

6.Pierwszy czwartek miesiąca modlitwa o powołania i za powołanych, po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim.

7.Pierwszy piątek miesiąca, rano Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych z posługą kapłańską. W Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00 – Koronka, Msza Święta. Msza Święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 18.30 i nabożeństwo pierwszopiątkowe.

8.Pierwsza sobota miesiąca, rano Ksiądz Proboszcz i Ksiądz Marek odwiedzą chorych z posługą kapłańską. Od godziny 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy Świętej. Różaniec o godzinie 18.00 i Msza Święta z udziałem wspólnot: Duchowej adopcji Dziecka Poczętego, Szkaplerznej, Żywego Różańca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

9.Polecamy prasę katolicką, nasz miesięcznik Święty Jerzy, Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujmy się.

10.Solenizantom i Jubilatom życzymy zdrowia i Bożego Błogosławieństwa. Niech Bóg strzeże nas i nami się opiekuje. Bóg zapłać za dobro i ofiary na rzecz kościoła i parafii.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak

Proboszcz

Udostępnij: