II NIEDZIELA ADWENTU  /06.12.2020 A.D. /

1. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty o godzinie 6.00 z lampionami.

2. Pierwszy poniedziałek miesiąca, szczególna modlitwa za dzieci nienarodzone w wyniku aborcji, poronienia, urodzone martwe, utracone bez chrztu św., za ich rodziców i rodziny. Tego dnia wspominamy Świętego Ambrożego.

3.Drugi wtorek miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo ku czci Świętego Michała Archanioła z modlitwą o uzdrowienie oraz uwolnienie duszy i ciała.

4.Wtorek, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze Święte : 6.00, 12.00 / Godzina Łaski / kartki intencyjne na tę Mszę Świętą na stoliku z prasą i 18.30.

5. Środa, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, kartki intencyjne na stoliku z prasą.

6.Czwartek, po Mszy Świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego.

7.Piątek, 11 grudnia o godzinie 10.00 Msza Święta w intencji chorych i starszych, tych którzy się nimi opiekują z osobistym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Godzina Miłosierdzia od 15.00 do 16.00 – Koronka i Msza Święta o Bożym Miłosierdziu.

8.Sobota, 12 grudnia wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe.

9.W najbliższą niedzielę spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy Świętej wieczornej różaniec przez wstawiennictwo Matki Bożej Róży Duchownej.

10.W poświęcony opłatek zaopatrujemy się w zakrystii. Świece Caritas nabywamy przy wyjściu z kościoła. Po Mszach Świętych do puszek możemy złożyć ofiarę na Kościoły Wschodnie.

11.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, naszego miesięcznika Święty Jerzy.

12. Jubilatom i Solenizantom życzymy od ołtarza Bożego Błogosławieństwa. Za dobro, życzliwość i ofiary. Bóg zapłać.

Ksiądz Kanonik Wacław Nowak
Proboszcz

Udostępnij: